• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Spotcu.ikinci.elciler.0543.768.4500
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905437684500
  • https://twitter.com/Spotcu2ElOfisci
  • https://www.youtube.com/channel/UCAtUugiMwYqirZCby5HS2xA?view_as=subscriber

Hakkımızda

İstanbul Ümraniyede İkinci El Eşya Alanlar Arıyorsanız Tam yerine Geldiniz. İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatshap Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir. Eğer bu uygulamayı kullanmıyorsanız bizi telefon numaralarımızdan arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. Her türlü ev eşyalarınızı, yatak odası takımlarınızı, oturma gruplarınızı, yemek odalarınızı, beyaz eşyalarınızı, halı ve sehpalarınızı, televizyon ve lcdlerinizi, ofis mobilyalarınızı, antika eşyalarınızı, genç odası takımlarınızı, dolap ve bazalarınızı, spor aletlerinizi ve sıfır ambalajında her türlü elektronik eşyalarınızı alıyoruz. Bizi Aramanız Yeterlidir.
https://ikincielesyaalanlar.sahibinden.com/

ayrıca satış mağazanız nerede sorusuna sıkça karşılaştığımız bir konudur buna cevabımız her zaman şu olmuştura, NAMIK KEMAL MAHALLESİ KÖŞK SOKAK NO 5 / a ÜMRANİYE İSTANBUL.

Toplumumuzda ihtiyaç halinde sormak istediğimiz ikinci el ofis büro eşyalarımı kimlere satarım veya ofisimdeki büro takımını kimlere verebilirim gibi aklımızdan geçiririz dimi. ama şu varki internet arama motorlarından şunlar önümüze sıkça çıkan yazılardır. örneğin, ikinci el ofis mobilyası, kullanılmış büro eşyaları, klasör dolapları, çalışma koltukları, gibi daha pek çok sayamadığımız kelime ve bir çok anahtar kelimeler görebilirsiniz. açıkçası kelime hazinesi bol olan arama motorlarından önümüze şunlarda çıkarsa şaşırmayın örneğin, makam odası, büro tipi takımlarınızı, sekreter masalarınızı, çalışma koltuklarınızı, toplantı masalarınızı, deri koltuk takımlarınızı, klasör dolaplarınızı, Toplantı masalarınızı, çağrı merkezi ekipmanlarınızı, evrak raflarınızı, beyaz eşyalarınızı, buz dolaplarınızı, tik ağacı bahçe setlerinizi, ağaç masa sandalyelerinizi, kütük ağaç modellerinizi, değerinde nakit olarak işyerinize gelerek alıyoruz,05437684500,

biz diyoruz'ki ikinci el haznesi o kadar genişki işin içine girdikçe insanlar eksikleri yada lazım olanı akla gelmesin. mesela ofis diyoruz ya. kurmaya çalışalım bir yazıhane yada ofis işyeri için neler lazım buralara saymaya kalksak ofis büro deri koltuk takımı, makam mobilya takımı, tekerlekli çalışma sandalyeleri, patron koltuğu, ofis içi mini buzdolabı, yada büyük boy buzdolabı, müşteri karşılama banko dediğimiz bir diğer adı da danışman masası, sekreter için ayrı bir küçük masa ve sandalyeleri, tabi bu arada saydığımız ofis mobilyaları çoğunlukla mdf sunta yada ağaç ürünlerinden imal edilmektedir günümüz piyasasında.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret43505